www.megev-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Вівторок, 23 квітня 2024 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Межівський район >>
Влада і підприємництво
Версія для друку Написати листа


рррррр
* Торгівельне обслуговування населення Межівського району
* Перелік вільних приміщень, які можуть бути продані, або передані в оренду суб’єктам підприємництва для здійснення підприємницької діяльності по Межівському району
* Зміни до законодавства
*Державна підтримка сільгоспвиробників
* Порядок реєстрації, ліцензування окремих видів діяльності у відповідній сфері
* Про особливості встановлення ставок з місцевих податків і зборів

ппппппппппппп

В Межівській районній держаній адміністрації, з метою подальшого розвитку підприємництва та сприятливих умов для його розвитку створено телефон довіри для підприємців
За телефоном (05630) 6-03-68

Ви можете звернутись з 8 год.00 хв. до 17 год. 00 хв.
з питань розвитку підприємництва та регуляторної політики

Питання також можете надсилати на електрону адресу:
derevenez@meta.ua
жжжжжжжжж
єєєєєєєєєєєєєєєє
До відома підприємців

В рамках реалізації Програми розвитку малого та середнього підприємництва у Дніпропетровській області на 2017-2018 роки, затвердженої рішенням від 02 грудня 2016 року № 124-7/VIIсесії Дніпропетровської обласної ради, 15 грудня 2017 року відбудеться практична конференція на тему: «Головні зміни законодавства в роботі бізнесу у 2018 році».
На конференції підприємцям регіону буде надана найактуальніша інформація щодо оновлення законодавства у 2018 році для роботи бізнесу.
Для проведення конференції залучені досвідчені експерти у галузі ведення бізнесу, які мають багаторічний досвід та на практиці знаходять законні та результативні способи вирішення проблемних питань підприємців регіону.
На практичній конференції будуть розглянуті наступні питання:
1. Головні зміни та нововведення законодавства у 2018 році:
проект Закону про Держбюджет на 2018 рік;
оновлений Закон про бухгалтерський облік;
лібералізація банківського законодавства щодо МСБ;
як не отримати штраф при оформлені первинних документів та інше.
2. Планові та позапланові перевірки:
первинні документи у фокусі уваги контролюючих органів: як правильно складати, типові помилки та їх наслідки;
умови кредитування МСБ та інше.
3. Перевірки Держпраці:
перевірки суб’єктів господарювання органами Держпраці;
штрафи за порушення законодавства про працю: аналіз судової практики та інше.
4. Зміни в податковій та пенсійній сферах у діяльності підприємців у 2018 році.
5. Використання майна в бізнесі: практичні поради.

Захід відбудеться за адресою: м. Дніпро, пр. Олександра Поля,1, 3-й поверх, зала засідань з 11.00 до 14.00.

Зареєструватися на семінар можна за посиланням:
https://goo.gl/forms/grdXzOlwF4wxovxR2
або за телефоном 742 83 42, 742 8467


Відділ економічного розвитку, торгівлі та
державної реєстрації райдержадміністрації
єєєєєєєєєєєєєєє
До відома сільськогосподарських товариств, селянсько – фермерських господарств, приватних підприємців
Проект USAID «Підтримка аграрного і сільського розвитку» («Агросільрозвиток»), що здійснюється компанією «Кімонікс Інтернешнл Інк.», оголошує про початок надання грантів у межах свого Фонду стратегічних інвестицій згідно з Річним програмним запитом (APS) №01.
Запрошуються зацікавлені підприємства для подачі концепції проектів для інвестування діяльності, спрямованої на збільшення доданої вартості у плодоовочевому та м’ясо-молочному секторах, впровадження нових технологій переробки та після врожайної обробки продукції, впровадження міжнародних стандартів якості та безпечності сільськогосподарської продукції, розширення ринків її збуту.
Гранти за цією програмою надаватимуться:
· малим і середнім підприємствам – виробникам сільськогосподарської продукції (МСП);
· сільськогосподарським обслуговуючим кооперативам (СОК) та їх об’єднанням;
· малим і середнім підприємствам (МСП) в сфері агропромислового сектору (переробка, логістика, збут, тощо);
· галузевим сільськогосподарським асоціаціям
Загальною метою цієї програми грантів є розширення ринків збуту та збільшення доданої вартості продукції МСП та сільськогосподарських обслуговуючих кооперативів. Проект насамперед підтримає такі пропозиції, які слугуватимуть моделями найкращої практики для реплікації та розширення в майбутньому.
Конкретні цілі програми включають:
· заохочення інвестицій у нові технології, модернізацію інфраструктури (після врожайної діяльності, первинної переробки, зберігання, пакування, сушіння, засолювання, консервування, тощо);
· удосконалення холодного ланцюга/логістики з метою зменшення втрат після збору врожаю;
· заохочення інвестицій МСП у розробку нових продуктів, удосконалення процесів/системи збуту, тощо відповідно до вимог ринку;
· впровадження міжнародних стандартів якості та безпечності сільськогосподарської продукції (стандарти Global GAP, HACCP, інші);
· створення нових та/або розширення напрямків діяльності діючих сільськогосподарських обслуговуючих кооперативів;
· створення нових робочих місць та підвищення продуктивності праці.
Очікувані результати/ індикатори виконання програми:
Кожен грант повинен безпосередньо сприяти і забезпечити досягнення принаймні чотирьох з п’яти зазначених нижче результатів:
· впровадження нових технологій виробництва, переробки та післяврожайної обробки сільськогосподарської продукції та, як результат, підвищення продуктивності щонайменше на 15%;
· збільшення частки продукції, що реалізується на організованих ринках, у секторі овочів та фруктів на 5%, молока на 10%, м’яса на 3%;
· впровадження міжнародних стандартів якості та безпечності сільськогосподарської продукції та забезпечення не менше ніж 50% збуту продукції за міжнародними стандартами;
· залучення додаткових інвестицій (власні кошти; зовнішні інвестиції; кошти програм державної підтримки та місцевих бюджетів; донорського співфінансування, крім коштів USAID), лізингу або кредитів для придбання нового технологічного обладнання та модернізації свого виробництва у розмірі не менше суми гранту;
· створення не менше одного нового робочого місця на 10 працюючих, з яких щонайменше половина буде передбачена для працевлаштування жінок та/або представників вразливих груп (тобто груп людей, які наражаються на більш високий ризик бідності та соціальної ізоляції, ніж населення в цілому, таких як етнічні і сексуальні меншини, внутрішньо переміщені особи, інваліди, бездомні, особи, що намагаються подолати зловживання забороненими речовинами. Всі зазначені особи часто стикаються із труднощами, такими як низький рівень освіти, безробіття або зайнятість, що не відповідає рівню кваліфікації, які можуть призвести до ще більшого соціального виключення).
Проект «Агросільрозвиток» планує надати протягом 2017 року приблизно 30 млн. гривень в рамках цього Річного програмного запиту (APS) через 25 запланованих грантів.
Очікується, що сума кожної грантової угоди може коливатися у межах від 650 тис. грн. до 3 млн. грн., але кінцева сума залежатиме від грантової діяльності та остаточних переговорів і може виходити за межі цього діапазону.
Очікується, що термін дії будь-якої грантової угоди за даним запитом не перевищуватиме 12 місяців.
Приблизна дата початку грантової діяльності за даним запитом – 20 березня 2017 року. Тип гранту буде визначений у процесі переговорів.
Проект «Агросільрозвиток» планує проводити оцінку та відбір концепцій проектів для надання грантів у декілька прийомів протягом 2017 року.
Концепції грантових проектів для розгляду в першому раунді мають бути подані не пізніше 17.00 за місцевим часом 20 лютого 2017 року.
Для участі у наступних раундах заявки можуть подаватись упродовж всього 2017 року та розглядатимуться по мірі надходження.
Усі питання щодо цього оголошення надсилати, менеджеру грантів (Дмитро Бєлон), електронна адреса: grants@ukraineards.com.
На прохання заявників проект USAID «Агросільрозвиток» допомагатиме заявникам зрозуміти процедуру подання заявок і може надати консультацію щодо підготовки заявки.
Крім того ви можете звернутись за допомогою щодо оформлення заявки до відділу економічного розвитку, торгівлі та державної реєстрації Межівської райдержадміністрації або направити інформацію на електрону адресу derevenez@meta.ua
Відділ економічного розвитку і торгівлі Межівської райдержадміністрації
звертається до осіб, які здійснюють підприємницьку господарську діяльність у Межівському районі:

Відповідно до ст. 42 Господарського кодексу України від 16 січня 2003 року № 436-IV підприємництво – це самостійна, ініціативна, систематична, на власний ризик господарська діяльність, що здійснюється суб’єктами господарювання (підприємцями) з метою досягнення економічних і соціальних результатів та одержання прибутку.
Згідно із частинами другою та третьою ст. 45 Господарського кодексу України порядок створення, державної реєстрації, діяльності, реорганізації та ліквідації суб’єктів підприємництва окремих організаційних форм визначається Господарським кодексом України та іншими законами.
Статтею 164 Кодексу України про адміністративні правопорушення від 07 грудня 1984 року № 8073-X із змінами і доповненнями встановлено, що провадження господарської діяльності без державної реєстрації як суб’єкта господарювання або без одержання ліцензії на провадження певного виду господарської діяльності, що підлягає ліцензуванню відповідно до закону, чи здійснення таких видів господарської діяльності з порушенням умов ліцензування, а так само без одержання дозволу, іншого документа дозвільного характеру, якщо його одержання передбачене законом (крім випадків застосування принципу мовчазної згоди), - тягне за собою накладення штрафу від однієї тисячі до двох тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (від 17000 до 34000 грн.) з конфіскацією виготовленої продукції, знарядь виробництва, сировини і грошей, одержаних внаслідок вчинення цього адміністративного правопорушення, чи без такої.
Дії, передбачені частиною першою ст. 164 Кодексу України про адміністративні правопорушення, вчинені особою, яку протягом року було піддано адміністративному стягненню за таке саме правопорушення, або пов’язані з отриманням доходу у великих розмірах, - тягнуть за собою накладення штрафу від двох тисяч до п’яти тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з конфіскацією виготовленої продукції, знарядь виробництва, сировини і грошей, одержаних внаслідок вчинення цього адміністративного правопорушення.
Тож звертаємо до осіб, які здійснюють підприємницьку господарську діяльність без дозволу – зареєструйтесь відповідно до законодавства та здійснюйте підприємницьку діяльність відповідно до законодавства.
пппппппппппппппппппппппппп
Запрошуємо підприємців до співпраці

На виконання розпорядження голови Дніпропетровської облдержадміністрації Резніченка В.М. від 21 серпня 2015 року № Р-492/0/3-15 «Щодо посилення відповідальності керівників за прозорість здійснення державних закупівель», листа Міністерства економічного розвитку і торгівлі України від 24 липня 2015 року № 3301-05/24343-06 «Щодо запрошення до участі у пілотному проекті» з вересня 2015 року структурні підрозділи райдержадміністрації, бюджетні установи району, органи місцевого самоврядування почали проводити так звані допорогові, тобто дотендерні, закупівлі через електронну систему ProZorro. В її назві уся суть.

Сьогодні у системі ProZorro працюють відділ освіти та відділ культури райдержадміністрації, Межівська ЦРЛ «ДОР», Межівська районна рада, Зорянська, Райпільська та Слов’янська сільські ради.
Є вже й окремі результати. Економія коштів від придбання продуктів харчування, тільки по відділу освіти райдержадміністрації за два місяці 2016 року становить понад 40,00 тис.грн.
Ця система проста та зручна і для бюджетних установ, і для підприємців.
Для роботи у вищезазначеній системі необхідно лише зареєструватися на спеціальному сайті www.prozorro.org та обрати систему, за якою будете співпрацювати з бюджетною установою.
Ознайомитися з принципами роботи ProZorro можна за посиланням: youtu.be/S9gvc1ESads.
Шановні підприємці району! Ще раз звертаємось до Вас!
Якщо Ви хочете дізнатися, як у простий спосіб отримати замовлення від бюджетної установи і чесно на цьому заробити, ми запрошуємо Вас до співпраці та зареєструватись у системі електронних закупівель ProZorro.
Система ProZorro не робить преференцій для друзів, знайомих та родичів чиновників. Вона відкрита для всіх, хто воліє працювати чесно та прозоро.
ProZorro робить процес придбання товарів та послуг відкритим, адже перевірити угоду може будь - який українець у будь-якому куточку країни.
Ми рухаємося в ногу з часом по-новому, відкриваємо нові можливості.
Ми запрошуємо Вас до співпраці.

Межівська районна державна адміністрація

шшшшлллллллллллллллллллллллллллллллллллллллллллллллллллллллллллллллллллллллллллллллллллллллллллллллллллллллллллл
Відповідно до протоколу наради з підприємцями району від 05 травня 2014 року, створено робочу групу для взаємодії органів державної влади з підприємцями району.
У складі:

      Довженко Т.М. – начальник відділу економічного розвитку і торгівлі райдержадміністрації
      Новак І.Ф. - Державний адміністратор центру надання адміністративних послуг
      Смольська Г.І. – сільський голова Слов’янської сільської ради
      Гніздовська С. - приватний підприємець
      Юхименко О.Г. - приватний підприємець
      Скрипник П.О. - приватний підприємець
      Сачура С.М. – голова спілки підприємців району
      Таранець В.Г. - приватний підприємець
Питання, які вважаєте за необхідне розглянути на засіданнях робочої групи можете надсилати на

електрону адресу derevenez@meta.ua

або за телефоном 60-3-68


лллллллллллллллллллллллллллллллллллллллллллллллллллллллллллллллллллллллллллллллллллллллллллллллллллллллллллллллллллл
Межівська районна державна адміністрація
вул. ім. Грушевського, 5,
смт Межова, 52900
тел. (05630)6-05-86, 6-02-38,
факс (05630)6-05-44
Телефонна
"гаряча лінія"

(05630)6-02-38
Приймальня громадян 
вул. ім. Грушевського, 5
смт Межова 
(05630)6-02-38
Електронна пошта

info@mejrda.dp.gov.ua

Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор