ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Субота, 20 квітня 2024 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Межівський район >> Новини
Команда пауерліфтерів Межівщини вдало виступила на Чемпіонаті України серед учнів ДЮСШ у місті Коломия .
Версія для друку Написати листа

Вдало дебютувала на Чемпіонаті України серед вихованців ДЮСШ. Саул Каріна, тренер - Даценко Віктор Васильович. В запеклій боротьбі вона виборола срібну нагороду у своєї суперниці з міста Суми. Її результат в присідання 67,7 кг, жим 42,5 кг, тяга 87,5кг та в сумі 197,5 кг.
    Другого змагального дня за медалі боролися Пізняк Віталій та Горбань Владислав. У ваговій категорії до 53 кг Віталій виборов срібну медаль. Його результат 90+70+125=285 кг. Владислав впевнено переміг у категорії до 59 кг, ставши Чемпіоном України. Результат Владислава 115+65+150=330 кг.
    Третій заключний день змагань у другій віковій групі виявився рясним на медалі для нашої команди. В загальну скарбницю наші атлети вибороли дві срібні і одну бронзову нагороди. В категорії до 66 кг та до 83 кг Пізняк Денис та Писаненко Андрій мають срібні нагороди. Результат Дениса 370 кг в сумі (137,5+85+142,5). Результат Андрія 407,5 кг (132,5+92,5+182,5). В категорії до 83 кг бронзову нагороду з результатом 375 кг (125+90+160) виборов Копиця Едуард. В загальному заліку команда Межівської ДЮСШ набрала 56 очок і посіла друге командне місце.
    Вітаємо всіх атлетів та їх тренера Даценка Віктора Васильовича з перемогою на Чемпіонаті України.