www.megev-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Неділя, 4 червня 2023 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Межівський район >> Новини
У 2020-му «швидкі» Дніпропетровської області виїжджали на виклики 692 тис разів
Версія для друку Написати листа
Протягом 2020-го бригади «швидких» Дніпропетровщини зробили 692 тис виїздів. Вирушали і до людей із підозрами на коронавірус, і до пацієнтів з інфарктами та інсультами. «Екстренку» викликали також на пожежі та місця скоєння ДТП. Про це повідомив директор Дніпропетровського обласного центру екстреної медичної допомоги Радій Шевченко.

  «Служба «103» працює у режимі 24/7. Виклики від операторів з різних куточків області надходять до єдиної оперативної диспетчерської, яка координує виїзди «швидких». Наші бригади працюють злагоджено, оперативно, професійно. Адже від вчасної та компетентної допомоги інколи залежить людське життя. А в епідемію робота медиків екстреної допомоги стала ще напруженішою, – зазначив Радій Шевченко. – За 2020-й бригади «швидких» області зробили 692 047 виїздів за викликами».
  Майже 8 тис разів «швидкі» області виїжджали до людей із ознаками коронавірусу, ­­­більш ніж 2,4 тис – до пацієнтів з інфарктами, 12,6 тис – інсультами. Вирушали 57,4 тис разів на випадки травмування і отруєння, понад 1,3 тис – на пожежі, 3,4 тис – ДТП.
  «Швидкі» доставляли до лікарень і поранених бійців – з аеропорту та залізничного вокзалу в Дніпрі, прикордонних із Донеччиною сіл. У 2020-му транспортували 190 військових.

  Загалом медики «екстренки» надали допомогу майже 654 тис хворим, доставили до лікарень понад 216 тис пацієнтів.

  Нині на Дніпропетровщині працюють 230 бригад екстреної медичної допомоги.
  Версія для друку Написати листа


Про цей сайт | Запитання | Адміністратор