www.megev-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Понеділок, 29 травня 2023 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Межівський район >> Новини
Молоді Дніпропетровщини розкажуть про актуальні освітні та кар’єрні можливості
Версія для друку Написати листа
Молодь Дніпропетровщини запрошують долучитися до всеукраїнського форуму «Future of Work: бачення нового покоління». Він проходитиме 11 грудня в онлайн-форматі. Зареєструватися можна до 8 грудня, повідомив заступник начальника управління молоді і спорту Дніпропетровської облдержадміністрації Владислав Яцук.

    «Провідні експерти та топ-менеджери поділяться з молоддю найбільш актуальними освітніми можливостями та розкажуть про перспективи побудови кар’єри в Україні. Також учасники форуму зможуть обговорити своє бачення провідних галузей для працевлаштування у майбутньому», розповів заступник начальника управління молоді і спорту Дніпропетровської ОДА Владислав Яцук.
    Аби долучитися до роботи форуму, слід заповнити форму реєстрації. Організатори відберуть 100 учасників. До 10 грудня вони отримають листи-запрошення.
    Форум організували Міністерство молоді та спорту України спільно з Всеукраїнським молодіжним центром, центром «Розвиток Корпоративної Соціальної Відповідальності», програмою UNITY та за підтримки USAID Україна.

    Деталі за телефоном 096 220 1980, на сайті або у Facebook.Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор