www.megev-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Субота, 3 червня 2023 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Межівський район >> Новини
У Раївці готують до відкриття затишну оселю для дітей-сиріт
Версія для друку Написати листа
«Заміський котедж» – саме так мешканці Раївки називають збудований у селі малий груповий будинок для дітей-сиріт. У центрі громади «виросла» сучасна будівля з великими вікнами та стильним дерев’яним декором фасаду. Готовність об’єкту – 99%. Особисто перевірити, як проходять роботи, приїхав голова Дніпропетровської облдержадміністрації Олександр Бондаренко.

  «Реалізуємо на Дніпропетровщині проєкт «Родинний затишок». Будуємо в області малі групові будинки. Один із них – у Раївці. Його зводимо обласним коштом. Тут будуть жити діти, які з різних причин позбавлені батьківської опіки. Вони матимуть комфортні домашні умови. Вже є фахівці, які працюватимуть з вихованцями», – зазначив очільник регіону Олександр Бондаренко.
  На будівельному майданчику одночасно працювали до 50 робітників. Вже підійшли до фіналу. Мережі всі під’єднали воду, опалення, каналізацію, електрику. А ще пожежну та охоронну сигналізації із системою оповіщення.
  «Будівельні роботи ми завершили. Залишилося зовсім трішки. Повісити дзеркала у вбиральнях, поручні для вихованців з інвалідністю. Цьогоріч вже запускали для перевірки індивідуальне електричне опалення. Працює – шикарно. Облаштована система вентиляції. Встановлені кондиціонери. У великій вітальні, де діти збиратимуться разом – тепла підлога», – розповів представник підрядника Микола Хохлов.
  Вітатимуть у затишній домівці 10 вихованців. В середині будинку – 5 спалень, кожна на двох мешканців. А ще вітальня, кухня з обідньою залою, ігрова кімната. Поряд на території – склад для продуктів і котельня.

  Яскраве доповнення подвір’я – дитячий майданчик із гойдалками, каруселями та спеціальним гумовим покриттям. Тротуарні доріжки вимощені плиткою.

  Перших юних новоселів вже визначили. Під наглядом соціального педагога, психолога і вихователя житимуть діти з двох місцевих родин у складних життєвих обставинах та троє вихованців інтернатних закладів області.
  Версія для друку Написати листа


Про цей сайт | Запитання | Адміністратор