www.megev-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Субота, 3 червня 2023 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Межівський район >> Новини
ТОП-10 найзатребуваніших професій серед абітурієнтів профтехів області
Версія для друку Написати листа
Абітурієнти області нині активно подають документи на вступ до закладів професійної освіти. У фаворі як виробничі, так і спеціальності сфери послуг. Про десятку найзатребуваніших професій розповів директор департаменту освіти і науки Дніпропетровської облдержадміністрації Олексій Полторацький.

  «Щороку в області професійно-технічні навчальні заклади готують близько 10 тисяч кваліфікованих фахівців. Традиційно робітничі професії з важкими та шкідливими умовами вступники обирають рідше. Більш популярні ті, які можуть дозволити молоді відкрити власну справу. Невелику пекарню, манікюрний кабінет або станцію техобслуговування», – зазначив Олексій Полторацький.
  Лідируючі позиції серед молоді регіону цьогоріч утримують професії кухаря та кондитера. На третьому місці – слюсар з ремонту колісних транспортних засобів, на четвертому – тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва. Замикає п’ятірку електрогазозварник.

  Шосте місце рейтингу – у спеціальності перукаря і манікюрника, сьоме – водія. До останньої трійки увійшли фахівець з обробки інформації та програмного забезпечення, електромонтер з ремонту та обслуговування устаткування і оператор верстатів з програмним керуванням.

  Серед роботодавців ТОП-10 найзатребуваніших професій має дещо інший вигляд:

  1. Електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування.
  2. Слюсар-ремонтник.
  3. Електрогазозварник.
  4. Електрослюсар черговий та з ремонту устаткування.
  5. Токар.
  6. Машиніст крана.
  7. Кухар.
  8. Електрозварник ручного зварювання.
  9. Тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва.
  10. Верстатник широкого профілю.
  Версія для друку Написати листа


Про цей сайт | Запитання | Адміністратор